מטופלים ממליצים

2.11.17

פרופ׳ סחייק היקר,

דברי התודה וההערכה שמטופליך, קודמי, הרעיפו עליך, הותירו אותי כמעט ללא אפשרות להיות מקורית ו/או להוסיף, כי הם בטאו גם את תחושותי שלי.

כן נותר לי להביע תודה והערכה מאוד עמוקה על השילוב המדהים של מיומנות מקצועית-עם חום אנושי, אמפטיה, סימפטיה ונועם רב המצוי בך.

אישית, בעייתי שנמשכה למעלה מ 15 שנה, בטיפולם של שלל רופאים בעלי וותק ושם-מצויה בדרך לפתרונה-רק בזכותך ובדרכך שלך.

רוצה לומר שעולם הרפואה צריך להתהדר ברופאים כמוך-באשר הנך מטפל גם באדם ולא רק במחלתו.

בכנות ומקרב לב,

מיקה רונת

_________________________________________________

3/5/17

פרופ' סחייק הנכבד

זה שנים רבות אני סובל מ-ACHALASIA שבאה לביטוי בבעיות בליעה. לאחרונה חלה החמרה של המחלה. פניתי אליך לעזרה מאחר שבמכון הגסטרו בו אני מטופל הוצעו לי טיפולים שלא רציתי לקבל כגון הזרקה של בוטוקס כל כמה חודשים. הטיפול שעברתי אצלך היה דיקור סיני בשילוב עם פורמולת צמחי מרפא. טיפול זה אמנם לא ריפא  את המחלה אבל הביא לי הקלה רבה ושיפר מאד את איכות החיים שלי.

תודה על הטיפול המסור והמוצלח.

ד"ר אריה גולדשמיד

_________________________________________________

17/4/17

מה קרה לי?

בעלי משה ז"ל היה אהוב ליבי במשך 25 שנים בערך. עם פטירתו ירד עלי אבל גדול שנמשך כשנה, מלווה בבכי ועצב. אך יחד עם זאת, היו בי תחושות של שחרור וחופש חדשים ומיוחדים: הרי הדור שלנו לא חווה מגורים לבד. אנחנו יצאנו מבית ההורים לחתונה, ואפילו כשהתגרשתי מבעלי הראשון – חזרתי לבית הורי עם 2 ילדים, וגרתי שם גם אחרי שאימי נפטרה, ותמכתי באבי לאורך הזמן עד נישואיו השניים. גם לאחר מכן הייתי מטופלת בשני ילדים – ואף פעם לא הייתי לבדי לגמרי.

והנה, לפתע פתאום, אני משוחררת. למרות שלא הוגבלתי מעולם לעשות כך או אחרת, בכל זאת היה צורך לתאם ולהודיע וכו' – כולם מכירים את זה. ועכשיו –  אני רוצה לנסוע לשם – נוסעת. רוצה לישון – ישנה. בלי דין וחשבון לאף אחד.

ובכל זאת, במשך מעל 9 שנים מאז מותו של בעלי לא התעורר בי צורך למצוא זוגיות או ידידות עם בני המין השני. חייתי חיים טובים, של עבודה ובילויים, חברים/ות  וידידים/ות, נסיעות בארץ ובחו"ל, סרטים, הצגות ועוד ועוד.

מה קרה אחרי יותר מתשע שנים?

כאילו התעוררתי מתרדמה מסויימת שהייתי נתונה בה, והתחלתי לרצות דברים נוספים. יחד עם הרצונות ירדו ובאו לחיי דברים המתאימים לאותה תקופה: גברים שהייתי מעוניינת בחברתם, עם ידידות וזוגיות שפתאום פתחתי לה פתח. חברויות של נשים חדשות אליהן נקשרתי מאד, בילויים ויציאות וכל מה שבאמת הרגשתי שאני רוצה בחיי בשלב זה.

ויחד עם כל זה נחשפתי לאפי. הגעתי אליו בגלל התכווצויות שרירים מטורפות וכואבות ביותר, אלרגיות מעצבנות של דימוע וגירוד בעור, ועוד דברים שלא מתים מהם – אבל בהחלט יכולים לקלקל את החיים. בנוסף לכך הייתי בעודף משקל, שאמנם ציינתי בפגישתנו אבל פחות התמקדתי בזה, כי שאר הדברים שיגעו אותי.

כמו כל המטופלים גם אני קיבלתי הוראות לגבי הקפדה על אכילה שתקל על מערכת העיכול, כי היא עקב אכילס שלי. מכיון שאני מטופלת לאורך שנים במה שנקרא "רפואה אלטרנטיבית" ומאמינה בה מאד – הגעתי הביתה ומייד, מאותו רגע נכנסתי למשטר החדש. בדקתי מה טוב – ומה פחות, החלפתי את כל מוצרי חלב הפרה במוצרי כבשים/ עיזים, חיטה – בדגנים אחרים, סלט – בירקות מבושלים וכו'.

בימי חיי כבר עשיתי אינספור דיאטות, שכוונו לירידה במשקל ולא כל כך לבריאות. הייתי רעבה, ספרתי קלוריות, הרגשתי מסכנה כי אסור לי ואסור לי. ופתאום הגעתי למקום מתאים לי בול!! לא היה לי קשה, הקפדתי כמעט באופן מוחלט על ההנחיות, ועד היום אני ממשיכה בזה.

חוץ מזה קיבלתי פורמולות מסויימות שהעבירו לי חלק מהתופעות שהפריעו לי, ומיתנו בהרבה מאד אחרות. איכות חיי הוטבה בכל כך הרבה אחוזים – איני יודעת לכמת אותם בדיוק – אבל אני ממש מאושרת.

תוצאה נהדרת נוספת שקרתה לי היא ירידה של מעל 20 ק"ג במשקל, שנשמרת כבר 8-9 חודשים, קרתה במהירות רבה ובאופן טבעי, כמו שאמרתי בלי סבל ובלי מסכנות. אני אוכלת הרבה אבל את מה שטוב לי ומומלץ לי. מרגישה הרבה יותר קלה, נאה, אפילו סקסית.

בקיצור – כנראה שלכל דבר בחיים יש טיימינג מתאים, ואם קורה הדבר הנכון בזמן הנכון הוא משפיע מחוץ ומפנים, כי אם אין השפעה פנימית והעניין לא נטמע באופן יסודי באדם, באישיותו, באורח חייו -לא נראה לי שאפשר לשרוד לאורך זמן באותה דרך.

תודה אפי –

היית האיש הנכון בזמן הנכון עבורי. מורה דרך ומנטור גם יחד.

נעמת לי בשיחותינו (שנמשכות ויימשכו), בעדינותך, בסבלנותך, בקבלה המוחלטת שלך לגבי ולגבי כל הקורה אותי, באי השיפוט שלך לגבי דברים אישיים שאני משתפת אותך בהם, וכמובן – לטיפול המסור (והכואב מאד לעיתים…)

ותודה לאל שהדברים שאני צריכה מגיעים אלי בזמן המתאים לי.

ורדית

_________________________________________________

15/2/17

לפרופ' אפרים סחייק שלום רב,

תודה על האישיות המלבבת שלך.

על האור והחום הקורנים ממך.

על המקצועיות שלך.

על שאתה רוצה לעזור לי לצאת ממעגל הכאב ואורח החיים הלקוי שלי ולהחזיר אותי לחיים טובים יותר.

על כל מה שאתה כרופא וכאדם.

בתודה ובברכה,

ג

_________________________________________________

10/7/16
 
פרופ' סחייק,
 
דופק מהיר, בעיות בעיכול, עייפות, הצטננות כל חילופי עונות ומצבי רוח, הם רק חלק מהתופעות שליוו אותי בשנים האחרונות.
הגעתי אלייך כשלא ידעתי מה הם העקרונות והתאוריות של הרפואה הסינית.
עשינו פגישה של שעתיים בה הקשבת בסבלנות לכל התופעות שחוויתי, וחיברת אותי לעולם הרפואה הסינית תוך מתן הסברים מעמיקים מדוע אני חווה תופעות אלו.
בנית לי תפריט ופורמולת צמחים שמתאימים לי, אך מעבר לכך, גרמת לי לרצות לעשות את השינוי, ובזכות זה אני מצליחה להתמיד לאורך זמן בתזונה נכונה ובאורח חיים אחר ממה שהייתי רגילה אליו.
 
היום, לאחר כ- 4 חודשים של טיפול אני יכולה להגיד שעשיתי כברת דרך, והתופעות שסבלתי מהן כבר כמעט ואינן.
 
אני רוצה להודות לך על היחס האישי, על המסירות, על הרוגע שהשרת בכל טיפול והעל האוזן הקשבת שהייתה תמיד.
 
ממליצה בחום,
 
בתאל

_________________________________________________

29/4/16

לפרופסור סחייק,

הגעתי אליך בעקבות צרבת ממנה סבלתי במשך מספר שבועות וזאת כתוצאה מבדיקת דרכי עיכול עליונות. שני טיפולי דיקור בלבד "מחקו" את הבעיה. בנוסף מאחר שאני סובלת ממעי רגיז במשך שנתיים -המלצת על מספר טיפול דיקור נוספים ונטילת טינקטורה של צמחי מרפא סינים פעמיים ביום: בוקר וערב. כיום לאחר שסיימתי את סדרת טיפולי הדיקור אני ממשיכה לקחת את צמחי המרפא ומקפידה על תזונה בהתאם להמלצותיך.יש שיפור ניכר במצבי. חזרתי לאכול מאכלים מהם נמנעתי במהלך השנתיים האחרונות עקב תופעות לוואי של כאבי בטן שהופיעו בעיקר בשעות הלילה וגרמו הפרעות שינה קשות.

עלי לציין שבנוסף לטיפול מצאתי אצלך אוזן קשבת, ובנוסף דלת פתוחה לכל שאלה או בעיה שמתעוררת או תתעורר בעתיד. ציינת בפני שאוכל לפנות אליך תמיד דרך המייל, טלפון או ע"י הודעת S.M.S. ואני מרגישה שאיני מגששת עוד את דרכי באפלה אחר עזרה וטיפול בבעיה שלי. איני לבד עוד. יש מי שמעודד שיש לבעיה זו מענה ותקווה לריפוי. ואכן בכל יום שחולף אני מרגישה שאני בדרך לריפוי מושלם…………

ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי, האיכותי והמסור. ותודה נוספת על היחס החם ,המבין והמעודד שקבלתי ממך.

נעמי מטמון

_________________________________________________

21/4/16

לפרופ' סחייק,

ברצוני להודות לך על הטיפול היעיל בבעיות הנשימה והעיכול מהן סבלתי. במהלך החודשיים בהן נפגשנו, התנסיתי בטיפול משולב של דיקור סיני, פורמולת צמחי מרפא ושינוי הדרגתי בהרגלי התזונה. לאחר מספר שבועות תחושת החנק נעלמה ואיתה נעלמו גם הקושי בשינה ותחושת הבעבוע בבטן. הוראות התזונה המדויקות עזרו לי להימנע ממזונות המייצרים ליחה ובשילוב עם פעילות גופנית אף הביאו לירידה במשקל.

תודה רבה עבור הטיפול המסור והמוצלח!

יוני

_________________________________________________

21/3/16

מיגרנה-ההיית או חלמתי חלום

ברצוני לשתף אתכם על הניסים שקרו לי לאחרונה בזכות פרופסור סחייק.

סבלתי ממגרנות בסביבות 4 שנים, לאחר שהגעתי אליו ובתור אחת שמעדיפה את הטיפול האלטרנטיבי, נגאלתי מייסורי.

פרופסור סחייק ערך בירור מקיף על מנת להבין את הגורמים שיוצרים אצלי את המיגרנה, לאחר הבירור המעמיק הורכבה לי פורמולה שהותאמה במיוחד עבורי. למרות שעם השנים המיגרנות החמירו, אני פשוט שמחה להרגיש כמו בן אדם חדש ומזה כחודשיים אין לי מיגרנות.

אין מילים שיכולות לתאר את האושר שטמון בהרגשה הזו. יחד עם הטיפול במיגרנות, טופלתי בשיפור איכות החיים שלי.

פרופסור סחייק סיים מיוזמתו את הטיפול לאחר שראה שיש הטבה ניכרת במצבי.

ממליצה בחום רב,

תמר אלויה

_________________________________________________

3/3/16

לפרופ' סחייק,
הופנתי אליך בהמלצת גיסתי שטופלה על ידך ופתרת לה בעיה של כאבי רגליים ממנה סבלה שנים רבות.
הגעתי אליך חסרת אונים לאחר שרופא ריאות בישר לי שיש לי שיעול כרוני ושאשתעל כל חיי…
לאחר תחקיר יסודי על אורח חיי ובמיוחד בתזונה, טופלתי בדיקור וקיבלתי פורמולה שמתאימה לי אישית. המלצת לי לשנות תזונה כדי לייבש ליחה הגורמת לשיעול, וכך באורח פלא התוצאות לא איחרו לבוא. אט אט השיעול פחת למינימום והאנרגיות חזרו בגדול.
מודה לך מקרב לב על המסירות והסבלנות!
אתי כ.
_________________________________________________

26/1/16

איך להודות לך פרופסור שלי על כל הטיפול המסור? כל מילות התודה לא יספיקו.

בכל בוקר כשאני יוצאת מהבית אני מביטה לשמיים ומודה לקדוש ברוך הוא על הבריאות ועל החסד ועל זה שהופניתי אליך. גאלת אותי מכאב ראש טורדני שלווה אותי יום אחרי יום, בלי שום הנחות, גם בשבת, בנופש ובכל מקום… כמובן שאני מקפידה באדיקות על התזונה ״והבונוס״: ירידה במשקל! מי לא ישמח להיפטר מ 4 קג׳ באיזור הטיירים? כל איכות החיים שלי השתפרה. אני לא פוחדת שאחטוף כאב בטן כשאני מחוץ לביתי. בביקורים אצלך הקשבת בסבלנות ועזרת לי לעבור ולהתגבר על כאב הלב שקשור לאובדן נכד אהוב. התחזקתי בלי צורך לשים מסיכות.

האמנתי בך מההתחלה. ראה ברכה בעמלך והבא ישועה לעוד רבים.

Grateful & ever N. c. N

_________________________________________________

20/1/16

במשך כחודשיים טופלתי על ידי פרופ' אפרים סחייק. הגעתי למרפאתו עם כאבים ממושכים ומצב רוח ירוד ודיכאוני. לאחר טיפול בדיקור סיני, פורמולה ודיאטה מותאמת למצב בריאותי אני מרגישה הרבה יותר טוב. גם העצות לניהול חיים בריאים יותר שנתן לי פרופ' סחייק תרמו לשיפור גדול במצבי.

אני מקבלת טיפול אישי, מסור ומקצועי ביותר. גם שילוב בין רפואה סינית וקונבנציונלית חשוב מאוד.

תודה רבה והמלצה חמה על פרופ' אפרים סחייק.

אירנה ב.

_________________________________________________

17/1/16

For the past 35 years I have had chronic migraines which often last 5-7 days.  Till now, I've had to take a combination of Imitrex and muscle relaxants to endure the pain, leaving me very drugged and unable to function properly.  The head of the Head Pain Department at Ichilov Hospital recommended that I try pinpoint acupuncture.  Dr. Ephraim Sehayek was highly recommended. Our first meeting he sat with me for several hours to learn about my specific needs.  He did acupuncture on me and gave me a special formula to reduce stress. The combination of monthly acupuncture treatment and the formula has nearly eradicated my migraines.  It has been life-changing

Shai Abramson

_________________________________________________

15/1/16

בתי ואני הגענו לטיפול אצל פרופ׳ אפי סחייק כל אחת מסיבותיה היא. כבר מהפגישה הראשונה זכינו באבחון מקיף ויחס מקצועי. במהלך הטיפול עצמו קיבלנו מענה הולם ונקודתי לבעייתנו ובמהרה חל שיפור מדהים במצבנו ועל כך אנו מודות מקרב לב ובטוחות שנחזורנה בהמשך במידת הצורך.

בהערכה רבה,

ליאת ועדי

_________________________________________________

7/1/16

לפרופ' סחייק

לפני מספר חדשים התחלתי אצלך טיפול עקב אירוע שעברתי. בעבר ניסיתי לטפל בבעיה באמצעות טיפול בדיקור סיני במסגרת קופת החולים בה אני מבוטחת, אך הטיפול בקופה לא השפיע עלי בכלל. הטיפול אצלך היה שונה! טופלתי בשילוב של תזונה, דיקור ובפורמולות צמחים. לאחר כמה טיפולים, באוירה רגועה ונעימה, בעיות שסבלתי מהן במשך שנים כמו למשל התכווצויות שרירים ברגליים וכאבי בטן, שלא נמצאו להן פתרון ברפואה הקונבנציונלית, פשוט נעמו.

תודה על הטיפול המסור, היעיל והנעים

י.ס.

_________________________________________________

3/1/16

לפרופ' אפרים סחייק

הגעתי אליך, ללא אנרגיות, חולשה, כאבים בגוף. הבדיקות הראו מצב סביר. קצת סוכר וכולסטרול שלא התייחסו אליהם ברצינות במשך השנים. ניסיתי דרכים שונות במסגרות שונות. החלטתי שדי להלעיט את הגוף שלי בתרופות כימיות. מתוך אמונה כי אני חייבת שינוי, הגעתי אליך.

לאחר אבחון מעמיק החלטת על דרך הטיפול. דרך התזונה, דרך הדיקור ובעיקר דרך השיחות שלנו נתת מרפא לגופי ובעיקר התובנות מדוע אני מרגישה כך וכך.. אכן, עברתי מהפך, ראשית בתזונה שלי שהיתה מבולגנת ולא מסודרת הן מבחינת השעות והן – החשוב ביותר –מה מותר ומה אסור לי אישית לאכול. נכון שיש לי לפעמים חטאים קטנים…אך אנשים אנחנו! וגם על זה נתת לי להבין שזה בסדר. כך שאין לי ייסורי מצפון לאחר חטא קטן. מיד חוזרת לסדר היום הרגיל.

לאחר סדרה של טיפולים, אתה ביושרך, החלטת שמספיקים לי הטיפולים. אני התעקשתי על מפגשים דו-שבועיים כדי לשמר את השינוי שעברתי, עד שאדע בביטחון שאני יכולה לבד. בכל טיפול במשך שעה שלמה היית בחדר. לא עזבת לרגע את החדר (מה שלא ברור מאליו. הרבה אחרים היו עוברים לעניינם). שאלת, התעניינת, פיתחת שיחה שמובילה לתובנות והבנות של גוף האדם.

הרגשתי בטוחה בידיך. השקט שלך, הביטחון, ההבהרה של כל פעולה ופעולה, של כל דיקור ודיקור מה הוא עושה לגוף והיכן משפיע – הוסיפו לי לשלווה ולשקט.

תודה על הטיפול המסור.

רינה וייס

_________________________________________________

27/12/15

הגעתי לטיפול אצל פרופסור אפרים סחייק בשל כאבי ראש, תחושת מחנק בגרון, בחילות ותחושת חוסר סבלנות שליוותה אותי בלימודים, בעבודה ואף בשעות הפנאי שלי. בפגישה הראשונה פרופסור סחייק שאל אותי שאלות על סוג , עוצמה ותדירות הכאב. השאלות היו מקצועיות ומקיפות ופרופסור סחייק ירד לעומק הדברים שסיפרתי לו. האבחנה שלו היתה נכונה ומדוייקת, הוא המליץ על טיפול שכולל דיקור ותמיסה מצמחים טבעיים ובנוסף הכין לי רשימת מאכלים מומלצים שיעזרו לי בטיפול בבעיה ממנה סבלתי. כבר לאחר 2-3 פגישות ניכר שיפור בבריאותי.
בכל פגישה בנוסף לדיקור, פרופסור סחייק התעניין בתפקוד היומיומי שלי ומכל פגישה יצאתי עם תובנות חדשות שסייעו לי רבות. כאשר פרופסור סחייק הבחין בהטבה משמעותית בבריאותי הוא הציע לרווח את תדירות הפגישות לפי הרגשתי, דבר שהוכיח לי את אמינותו ויושרו של פרופסור סחייק כרופא ומטפל.
האווירה בטיפול היתה נעימה וחמה.
אני ממליץ בחום על פרופסור אפרים סחייק

א.ב.

_________________________________________________

25/12/15
אמי בת ה-90 סבלה מעצירות כרונית. במשך חודשים רבים טופלה בתרופות קונבנציונליות, אך מצבה לא השתפר. לאחר מכן הגיעה לפרופ' אפרים סחייק המטפל ברפואה סינית. לאחר מספר ביקורים מצבה של אמי השתפר בצורה משמעותית ולא נזקקה לטיפולים נוספים. במקביל לטפול בבעיית העצירות פרופ' סחייק הוסיף גם טיפול לחיזוק הגוף שגם השפיע בצורה מאוד חיובית על תפקודה של אמי. אמי היתה מאוד מרוצה מהיחס החם של פרופ' סחייק ומודה לו על הטיפול המועיל והמסור.

בברכה

שרה ג.

_________________________________________________

24/12/15
מטופלים מודים

_________________________________________________

5/11/15
לפרופסור סחייק
שלום רב.
עם תום הטיפול בעייפות ועודף משקל על פי השיטה הסינית, אני מבקשת להודות לך מאד.
תודה על היחס המקצועי והמכבד, על האוזן הקשבת לדקויות, על הרגישות,
על  היסודיות, על האמפאטיה והרצון הכנה לסייע.
ראייתך ההוליסטית, הנשענת על האמונה בחיבור בין גוף לנפש, סייעה לי לחולל
שינוי משמעותי בחיי. שיניתי את אורחותי בתחומים רבים ובהם: תזונה, ספורט
ותעסוקה.
אני שמחה על הזכות  שהייתה לי להיות מטופלת על ידך .
ומאחלת לך :המשך הצלחה,בעבודתך המבורכת.
רינה.